(Show)programma 2019

  • Hoofdterrein vrijdag

    16:15 - 17:45 Klasse L - Wedstrijd in twee fasen (274.5.C) Springen Paarden
    18:00 - 19:00 Klasse BB (80/90) - Rijstijl wedstrijd zonder barrage (280.5.A) Springen Paarden
    19:15 - 20:30 Klasse B - Rijstijl wedstrijd met barrage (280.5.A) Springen Paarden
  • Hoofdterrein zaterdag

    09:00 - 09:18 Klasse AB-BB - Eenvoudig parcours (200.8) Springen Pony's
    09:18 - 09:55 Klasse AB-B - Rijstijl wedstrijd met barrage (280.5.A) Springen Pony's
    10:20 - 10:30 Klasse C-BB - Eenvoudig parcours (200.8) Springen Pony's
    10:30 - 11:10 Klasse C-B - Rijstijl wedstrijd met barrage (280.5.A) Springen Pony's
    11:35 - 12:15 Klasse DE-BB - Eenvoudig parcours (200.8) Springen Pony's
    12:15 - 13:45 Klasse DE-B - Rijstijl wedstrijd met barrage (280.5.A) Springen Pony's
    14:10 - 14:35 Klasse AB-L - Wedstrijd op tijd met barrage (238.2.B) Springen Pony's
    14:35 - 14:55 Klasse C-L - Wedstrijd op tijd met barrage (238.2.B) Springen Pony's
    15:20 - 16:35 Klasse DE-L - Wedstrijd op tijd met barrage (238.2.B) Springen Pony's
    17:20 - 17:25 Klasse C-M - Wedstrijd op tijd met barrage (238.2.B) Springen Pony's
    17:25 - 17:30 Klasse C-Z - Wedstrijd op tijd met barrage (238.2.B) Springen Pony's
    17:35 - 18:10 Klasse DE-M - Wedstrijd op tijd met barrage (238.2.B) Springen Pony's
    18:35 - 19:05 Klasse DE-Z/ZZ - Wedstrijd op tijd met barrage (238.2.B) Springen Pony's

    Dressuurterrein zaterdag

    Baan 1

    09:00 - 09:30 Klasse DE-L2 1ste proef Dressuur Pony's
    09:30 - 10:23 Klasse ABC-L1 1ste proef Dressuur Pony's
    10:23 - 10:38 Klasse ABC-M1 1ste proef Dressuur Pony's
    10:38 - 11:15 Klasse DE-M1 1ste proef Dressuur Pony's
    11:15 - 10:30 Klasse DE-M2 1ste proef Dressuur Pony's
    11:50 - 12:13 Klasse DE-Z2 1ste proef Dressuur Pony's
    12:13 - 12:37 Klasse DE-Z1 1ste proef Dressuur Pony's
    12:50 - 13:00 Kür op Muziek 4-tal pony’s Show Pony's
    14:30 - 17:27 ZZ Zwaar 1ste & 2de proef Dressuur Paarden
    17:45 - 18:10 Prix St. Georges Dressuur Paarden
    18:10 - 18:34 Intermediair I Dressuur Paarden
    18:40 - 18:50 Kür op Muziek van Lisa van de Laar Show Paarden
    18:50 - 19:24 Grade 5 Introductory A & B Para Paarden
    19:24 - 19:58 Grade 4 & 5 Individuele Test & Team Test Para Paarden

    Baan 2

    09:15 - 09:45 Klasse DE-L2 2de proef Dressuur Pony's
    09:45 - 10:38 Klasse ABC-L1 2de proef Dressuur Pony's
    10:38 - 10:52 Klasse ABC-M1 2de proef Dressuur Pony's
    10:52 - 11:30 Klasse DE-M1 2de proef Dressuur Pony's
    11:30 - 11:38 Klasse DE-M2 2de proef Dressuur Pony's
    12:05 - 12:28 Klasse DE-Z2 2de proef Dressuur Pony's
    12:28 - 12:37 Klasse DE-Z1 2de proef Dressuur Pony's
    19:24 - 19:58 Grade 3 Individuele Test & Team Test Para Paarden

    Baan 3

    09:00 - 09:45 Klasse DE-L1 1ste proef Dressuur Pony's
    09:45 - 10:30 Klasse ABC-B 1ste proef Dressuur Pony's
    10:45 - 11:15 Klasse ABC-B 1ste proef Dressuur Pony's
    11:15 - 11:30 Klasse AB-BB 1ste proef Dressuur Pony's
    11:30 - 12:23 Klasse DE-B 1ste proef Dressuur Pony's

    Baan 4

    09:15 - 10:00 Klasse DE-L1 2de proef Dressuur Pony's
    10:00 - 10:45 Klasse ABC-B 2de proef Dressuur Pony's
    11:00 - 11:30 Klasse ABC-B 2de proef Dressuur Pony's
    11:30 - 11:45 Klasse AB-BB 2de proef Dressuur Pony's
    11:45 - 12:35 Klasse DE-B 2de proef Dressuur Pony's
    13:00 - 14:25 Afdelingsdressuur Dressuur Pony's

    Showterrein zaterdag

    10:30 - 13:30 Bixie dressuur A, AA en B1 Bixie Pony's
    14:00 - 15:50 Bixie springen AA en A Bixie Pony's
  • Hoofdterrein zondag

    08:30 - 10:45 Klasse B - Rijstijl wedstrijd met barrage (280.5.A) - Selectie Springen Paarden
    10:45 - 11:05 Hackney's lage limietklasse kleine maat Aangespannen
    11:20 - 14:45 Klasse L - Wedstrijd op tijd met barrage (238.2.B) - Selectie Springen Paarden
    14:45 - 15:05 Hackney's hoge limietklasse kleine maat Aangespannen
    15:20 - 15:30 Prijsuitreiking Kür op Muziek
    15:30 - 17:00 Klasse M - Wedstrijd op tijd met barrage (238.2.B) - Selectie Springen Paarden
    17:00 - 17:20 Hackney's ereklasse kleine maat Aangespannen
    17:20 - 17:35 Show  
    17:35 - 17:50 Prijsuitreiking Stallencompetitie
    18:05 - 18:45 Klasse ZZ - Wedstrijd op tijd met barrage (238.2.B) - Selectie Springen Paarden
    18:45 - 19:05 Hackney's dames Aangespannen
    19:05 - 20:20 Klasse Z - Wedstrijd op tijd met barrage (238.2.B) - Selectie Springen Paarden

    Dressuurterrein zondag

    Baan 1

    09:20 - 09:30 Klasse BB 1ste proef Dressuur Paarden
    09:30 - 12:30 Klasse B 1ste proef Dressuur Paarden
    13:30 - 14:40 Kür op Muziek pony’s en paarden klasse Z1 & Z2 Dressuur Pony's & Paarden

    Baan 2

    09:35 - 09:45 Klasse BB 2de proef Dressuur Paarden
    09:45 - 12:45 Klasse B 2de proef Dressuur Paarden
    15:00 - 16:30 Klasse M1 1ste proef Dressuur Paarden
    16:45 - 17:40 Klasse M2 1ste proef Dressuur Paarden

    Baan 3

    08:45 - 11:15 Klasse L2 1ste proef Dressuur Paarden
    11:25 - 13:18 Klasse L1 1ste proef Dressuur Paarden
    15:15 - 16:45 Klasse M1 2de proef Dressuur Paarden
    17:00 - 17:55 Klasse M2 2de proef Dressuur Paarden

    Baan 4

    09:00 - 11:30 Klasse L2 2de proef Dressuur Paarden
    11:40 - 13:30 Klasse L1 2de proef Dressuur Paarden
    14:45 - 16:30 Stallencompetitite Dressuur Pony's & Paarden

    Showterrein zondag

  • Hoofdterrein maandag

    10:00 - 11:10 Klasse M - Wedstrijd op tijd met barrage (238.2.B) Springen Paarden
    11:10 - 11:30 Tuigpaarden enkelspan grote limiteklasse Aangespannen
    11:45 - 12:00 Show schapen drijven Show
    12:00 - 13:10 Klasse Z - Wedstrijd op tijd met barrage (238.2.B) Springen Paarden
    13:10 - 13:30 Tuigpaarden kleine limiet Aangespannen
    13:30 - 14:15 Ride & Bike Show
    14:15 - 14:30 Prijsuitreiking overkamping Z1 & Z2
    14:45 - 15:10 Klasse ZZ - Wedstrijd op tijd (238.2.B) Springen Paarden
    15:10 - 15:30 Tuigpaarden open klasse (Momma Wisselbeker) Aangespannen
    15:45 - 16:30 GP 1.40 - Wedstrijd op tijd (238.2.B) - Grote Prijs Springen Paarden

    Dressuurterrein maandag

    Baan 1

    09:00 - 12:30 Klasse Z1 1ste proef Dressuur Paarden
    13:15 - 13:30 Overkamping klasse Z2 Dressuur Paarden
    13:30 - 13:45 Overkamping klasse Z1 Dressuur Paarden
    14:00 - 16:00 Koudbloedendressuur BB - B 1ste & 2de proef Dressuur Paarden

    Baan 2

    09:15 - 12:45 Klasse Z1 2de proef Dressuur Paarden

    Baan 3

    08:45 - 10:00 Klasse ZZ-licht 1ste proef Dressuur Paarden
    10:15 - 12:00 Klasse Z2 1ste proef Dressuur Paarden
    12:15 - 16:10 Friezendressuur Z2 - B 1ste & 2de proef Dressuur Paarden

    Baan 4

    09:00 - 10:15 Klasse ZZ-licht 2de proef Dressuur Paarden
    10:30 - 11:50 Klasse Z2 2de proef Dressuur Paarden
    13:00 - 14:20 Afdelingsdressuur Dressuur Paarden

    Showterrein maandag

Programma onder voorbehoud

Afdrukken