(Show)programma 2018

  • Hoofdterrein vrijdag

    16:00 Klasse L - Wedstrijd in twee fasen (274.5.C) Springen Paarden
    17:30 Klasse BB (80/90) - Rijstijl wedstrijd (280.5.A) Springen Paarden
    18:30 Klasse B - Rijstijl wedstrijd (280.5.A) Springen Paarden
  • Hoofdterrein zaterdag

    08:00 Klasse BB - Rijstijl wedstrijd (280.5.A) Springen Pony's
    Klasse ABC-B - Rijstijl wedstrijd (280.5.A) Springen Pony's
    Klasse DE-B - Rijstijl wedstrijd (280.5.A) Springen Pony's
    12:55 Klasse ABC-L - Wedstrijd in 2 fasen (274.5.F) Springen Pony's
    Klasse DE-L - Wedstrijd in 2 fasen (274.5.F) Springen Pony's
    15:45 Klasse CDE-M - Wedstrijd in 2 fasen (274.5.F) Springen Pony's
    17:10 Klasse CDE-Z/ZZ - Wedstrijd in 2 fasen (274.5.F) Springen Pony's
    18:00 Klasse D-Z - Hartog Lucerne Competitie Springen Pony's

    Dressuurterrein zaterdag

    Baan 1

    09:00 Klasse B-M1 1ste proef Dressuur Pony's
    09:08 Klasse A-M2 1ste proef Dressuur Pony's
    09:15 Klasse CDE-M1 1ste proef Dressuur Pony's
    09:45 Klasse CDE-M2 1ste proef Dressuur Pony's
    10:22 Klasse A-L2 1ste proef Dressuur Pony's
    10:30 Klasse ABC-L1 1ste proef Dressuur Pony's
    10:45 Klasse DE-L2 1ste proef Dressuur Pony's
    12:00 Klasse CDE-Z1 1ste proef Dressuur Pony's
    13:08 Klasse CDE-Z2 1ste proef Dressuur Pony's
    14:50 ZZ Zwaar 2de proef Dressuur Paarden
    16:08 Prix St. Georges Dressuur Paarden
    17:55 Intermediair I Dressuur Paarden
    19:11 Grand Prix Dressuur Paarden

    Baan 2

    09:22 Klasse A-M2 1ste proef Dressuur Pony's
    09:30 Klasse CDE-M1 1ste proef Dressuur Pony's
    10:00 Klasse CDE-M2 1ste proef Dressuur Pony's
    10:38 Klasse A-L2 1ste proef Dressuur Pony's
    10:45 Klasse ABC-L1 1ste proef Dressuur Pony's
    11:00 Klasse DE-L2 1ste proef Dressuur Pony's
    12:15 Klasse CDE-Z1 1ste proef Dressuur Pony's
    13:22 Klasse CDE-Z2 1ste proef Dressuur Pony's
    14:30 ZZ Zwaar 1ste proef Dressuur Paarden
    16:05 Grade 4 en 5 Para Paarden
    17:50 Grade 1, 2 en 3 Para Paarden

    Baan 3

    09:00 Klasse DE-B 1ste proef Dressuur Pony's
    10:00 Klasse DE-L1 1ste proef Dressuur Pony's
    11:30 Klasse ABC-B 1ste proef Dressuur Pony's

    Baan 4

    09:15 Klasse DE-B 1ste proef Dressuur Pony's
    10:15 Klasse DE-L1 1ste proef Dressuur Pony's
    11:45 Klasse ABC-B 1ste proef Dressuur Pony's
    13:25 Afdelingsdressuur Dressuur Pony's

    Showterrein zaterdag

    09:30 Bixie dressuur A, AA en B1 Bixie Pony's
    16:15 Bixie springen AA en A Bixie Pony's
  • Hoofdterrein zondag

    Paarden
    09:15 Klasse L - Wedstrijd op tijd (238.2.B) - Selectie Springen Paarden
    11:30 Hackney's lage limietklasse kleine maat Aangespannen
    11:50 Klasse M - Wedstrijd op tijd (238.2.B) - Selectie Springen Paarden
    13:30 Hackney's hoge limietklasse kleine maat Aangespannen
    13:50 Show  
    14:35 Hackney's ereklasse kleine maat Aangespannen
    14:20 Klasse Z & ZZ - Wedstrijd op tijd (238.2.B) - Selectie Springen Paarden
    16:20 Hackney's dames Aangespannen

    Dressuurterrein zondag

    Baan 1

    09:00 Klasse BB 1ste proef Dressuur Paarden
    09:22 Klasse L1 1ste proef Dressuur Paarden
    12:15 Kür op Muziek pony’s en paarden klasse Z1 & Z2 Dressuur Paarden & Pony's
    14:30 Show Grand Prix Kür op Muziek
    15:00 Klasse M2 1ste proef Dressuur Paarden

    Baan 2

    09:00 Klasse BB 2de proef Dressuur Paarden
    09:37 Klasse L1 2de proef Dressuur Paarden
    15:15 Klasse M2 2de proef Dressuur Paarden

    Baan 3

    09:00 Klasse B 1ste proef Dressuur Paarden
    10:38 Klasse L2 1ste proef Dressuur Paarden
    14:45 Klasse M1 1ste proef Dressuur Paarden

    Baan 4

    09:15 Klasse B 2de proef Dressuur Paarden
    10:53 Klasse L2 2de proef Dressuur Paarden
    15:00 Klasse M1 2de proef Dressuur Paarden

    Showterrein zondag

  • Hoofdterrein maandag

    09:15 Klasse B - Rijstijl wedstrijd (280.5.A) - Selectie Springen Paarden
    11:05 Klasse M - Wedstrijd op tijd (238.2.B) Springen Paarden
    12:50 Tuigpaarden enkelspan competitie Aangespannen
    13:10 Klasse Z - Wedstrijd op tijd (238.2.B) Springen Paarden
    14:00 Tuigpaarden open klasse (Momma Wisselbeker) Aangespannen
    14:35 Klasse ZZ/1.40 - Wedstrijd op tijd (238.2.B) - Grote Prijs Springen Paarden
    15:40 Tuigpaarden limietklasse Aangespannen

    Dressuurterrein maandag

    Baan 1

    09:30 Klasse ZZ-licht 1ste proef Dressuur Paarden
    10:15 Klasse Z2 1ste proef Dressuur Paarden
    12:30 Stallencompetitite Dressuur Paarden

    Baan 2

    09:45 Klasse ZZ-licht 2de proef Dressuur Paarden
    10:30 Klasse Z2 2de proef Dressuur Paarden
    13:15 Overkamping Z2 dressuur Dressuur Paarden
    13:30 Overkamping Z1 dressuur Dressuur Paarden

    Baan 3

    09:00 Klasse Z1 1ste proef Dressuur Paarden
    12:30 Friezendressuur Z2 - B 1ste & 2de proef Dressuur Paarden

    Baan 4

    09:15 Klasse Z1 2de proef Dressuur Paarden
    12:00 Afdelingsdressuur Dressuur Paarden

    Showterrein maandag

Programma onder voorbehoud